Dzięki uprzejmości firmy MAGO autoryzowanego dealera marki Honda prezentujemy najnowsze informacje prasowe dotyczące Nowy_Civic_Tourer_przódprodukcyjnej wersji nowego modelu Civic Tourer, który zadebiutuje we wrześniu 2013 roku podczas Salonu Samochodowego we Frankfurcie.

Nowa Honda Civic TourerNowa Honda Civic Tourer została opracowana i skonstruowana w Europie. Elegancki i wyrafinowany profil Hondy Civic Tourer nie powstał kosztem walorów użytkowych samochodu. Wyjątkowo uniwersalne i funkcjonalne auto zapewnia największą w swojej klasie przestrzeń bagażową o poj. 624 l. (z tylnymi siedzeniami w normalnej pozycji, mierzona do wysokości rolety bagażnika).

Civic Tourer będzie dostępny z silnikiem wysokoprężnym 1.6 i-DTEC z serii EarthDreams Technology współpracującym z manualną skrzynią biegów oraz z jednostką benzynową 1,8 i-VTEC dostępną z przekładnią manualną lub automatyczną. Całkowicie nowy system amortyzatorów adaptacyjnych (Adaptive Damper System – ADS) przyczyni się do zwiększenia stabilności i komfortu przy różnych obciążeniach i w zróżnicowanych warunkach drogowych.

Nowy_Civic_Tourer_Mago Piła autofanspotCivic Tourer będzie produkowany w zakładach Hondy w Wielkiej Brytanii, a na europejskich rynkach pojawi się na początku 2014 roku.

Civic Tourer korzysta z tego samego co Civic 5D, unikalnego projektu podwozia z centralnie umieszczonym zbiornikiem paliwa, który znajduje się pod przednimi fotelami, uwalniając ogromną przestrzeń wewnątrz samochodu i pozwalając na zastosowanie układu siedzeń w typowej dla Hondy konfiguracji Magic Seats.

Civic Tourer oferuje jedno z najbardziej przestronnych wnętrz nie tyko w swojej klasie, ale i w segmencie D. Przestrzeń ładunkowa mieści 2 pełnowymiarowe rowery górskie lub 3 duże walizki Samsonite pod kryjącą je przed wzrokiem przechodniów roletą bagażnika.Nowy_Civic_Tourer bagażnik mago piła

  • 624 litry  pojemności bagażnika (do tylnych siedzeń, do poziomu okien).
  • 1668 litrów pojemności bagażnika (złożone tylne siedzenia, do poziomu dachu).

Przewidziano też mały schowek na roletę bagażnika, którą można wyjąć i schować, gdy nie jest potrzebna.

Ponadto, wygospodarowano dodatkową przestrzeń pod podłogą bagażnika, umożliwiając przewożenie w nim wysokich przedmiotów. Dodatkowe ułatwienie stanowi obniżenie krawędzi załadunku o 137mm* w porównaniu do Civica 5D, dzięki czemu umiejscowienie cięższych przedmiotów w przedziale bagażowym wymaga mniejszego wysiłku.

Unikalny, stworzony przez Hondę system siedzeń Magic Seats zwiększa przestrzeń w aucie, umożliwiając wybór jednej z wielu Nowy_Civic_Tourer Magic Seatskonfiguracji siedzeń. Złożenia tylnej kanapy można dokonać jednym prostym ruchem ręki, a podłoga bagażnika nowego modelu została podniesiona w stosunku wersji 5-drzwiowej, aby stworzyć całkowicieNowy_Civic_Tourer tył płaską powierzchnię ładunkową.

Tylne siedziska mogą być składane do pozycji pionowej, pozwalając na przewożenie wysokich przedmiotów. Podział kanapy w proporcji 60:40 pozwala na jeszcze więcej wariantów przewozu zarówno pasażerów, jak i dużego bagażu oraz zapewnia alternatywny otwór załadunkowy, jeżeli dostęp przez drzwi bagażnika jest ograniczony.

Bezpieczeństwo

Nowy_Civic_Tourer wnętrze honda mago autofanspot.plTak jak w przypadku wszystkich modeli marki, wysoki poziom bezpieczeństwa – szczególnie w czasie integrowania zaawansowanych systemów bezpieczeństwa aktywnego – był priorytetem dla zespołu odpowiedzialnego za tworzenie Hondy Civic Tourer. Zgodnie z filozofią firmy dotyczącą bezpieczeństwa dla wszystkich (Safety for Everyone), Civic Tourer będzie samochodem bezpiecznym dla swojego kierowcy, dla pasażerów, dla pieszych oraz dla innych użytkowników dróg.

W celu uzyskania szczegółowych informacji polecamy kontakt z doradcą handlowym firmy:

Honda MAGO

ul. Krzywa 11

64-920 Piła

+48 67 351 22 33

info@honda.pila.pl

 
Czerwiec 2024
P W Ś C P S N
« paź    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Polecamy
Polecamy

Oryginalne felgi aluminiowe Syenit VW Polo

Zestaw kosmetyków Audi

Statystyki
Wizyt dzisiaj : 0
Wizyt wczoraj : 21
Wizyty w m-cu : 212
Wizyt w roku : 7299
Łącznie wizyt : 64754
Teraz Online : 1